NOWE ZAJĘCIA DLA DZIECI! POLE KIDS!

NOWE ZAJĘCIA DLA DZIECI! POLE KIDS!

UWAGA! HIT!
POLE KIDS, czyli POLE DANCE DLA DZIECI
POLE DANCE – to połączenie tańca, akrobatyki i gimnastyki.
Coraz więcej osób pyta się Nas o zajęcia pole dance dla dzieci. Zatem w związku z państwa prośbami otwieramy taką grupę u Nas w Studiu!
 
Zajęcia dla dzieci i młodzieży będą prowadzone wyłącznie pod kątem sportowym. Na zajęciach będzie również dużo podstaw tańca czy też rozciągania.
 
Zajęcia poprowadzi Paweł Kułaga – Wicemistrz Polski POLE SPORT 2015 Mężczyzn. Półfinalista programu „MAM TALENT”. Doświadczony instruktor tańca, akrobatyki. Trener naszych dziecięcych i młodzieżowych grup reprezentacyjnych turniejowych.
 
Zajęcia Pole Dance świetnie rozwijają, poprawiają kondycję oraz gibkość, ale przede wszystkim są bardzo zróżnicowane i ciekawe, dzięki czemu Wasi podopieczni nie będą się nudzić, będą chcieć więcej 🙂
 
Przed zajęciami należy przyjść na pierwsze zajęcia z prawnym opiekunem w celu podpisania regulaminu studia oraz zgody rodziców na uczestniczenie w tego typu zajęciach.
 
 
Grupy zostaną podzielone według wieku:
Dzieci powyżej 9 roku życia! Twoje dziecko ma mniej niż 9 lat? NAPISZ DO NAS! jeśli zbierze się odpowiednia liczba osób złożymy grupę z młodszych dzieci również.
Miejsce zajęć: STREET DANCE STUDIO – ul.Plac Wolności 1
Termin zajęć: Czwartek 16.00-17.00
Koszt zajęć:
130zł/miesiąc (4 zajęcia w miesiącu)
UWAGA! dzieci, które uczestniczą na inne zajęcia w STREET DANCE STUDIO mają zajęcia POLE DANCE za jedyne 100zł/miesiąc!
 
START ZAJĘĆ: 4 LUTY!
 
UWAGA RODZICE! DARMOWA LEKCJA POKAZOWA DLA DZIECI!
28go stycznia odbędzie się darmowa lekcja pokazowa dla dzieci, na której dzieci będą mogły spróbować swoich sił w tej dyscyplinie! Zajęcia potrwają w godzinach 16.00-16.30. W przypadku, gdy zgłosi nam się duża ilość chętnych druga grupa będzie miała zajęcia w godzinach 16.30-17.00.
 
PRZYDATNE INFORMACJE:
 
BARDZO WAŻNE!!! W dniu zajęć nie smarujemy się żadnymi balsamami, olejkami i innymi środkami nawilżającymi. Spowoduje to, że nie będziemy mogły utrzymać się na rurce i wykonywać ćwiczeń!!!
 
Jak się ubrać na takie zajęcia? Krótkie spodenki i koszulka lub top są konieczne, aby utrzymać się na rurce. W przypadku materiału będziemy spadać.
 
Jakie obuwie? Najlepszym rozwiązaniem jest trening boso, możemy wykończyć każdy ruch stopy i nauczyć się dokładnie gdzie i jak utrzymać rurkę stopą. Skarpetki i inne obuwie z materiału nie przylegnie do rurki i nie utrzymamy się.
 
Zapisy oraz szczegółowe informacje: 723-319-518, j.zielinska90@interia.pl