O nas

STREET DANCE STUDIO powstało z inicjatywy instruktor tańca Joanny Zielińskiej – laureatki prestiżowej „Nagrody Prezydenta Miasta Kutna za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury”, kiedy to zaczęła prowadzić zajęcia w Kutnowskim Domu Kultury. Zajęcia przekształciły się w niezwykłą szkołę tańca z pasją. Nazwa szkoły nie jest przypadkowa. Została ona nadana na cześć pierwszej grupy tańca hip-hop w Kutnie „STREET DANCE CREW”, która tańczy i trenuje w STREET DANCE STUDIO do dziś.

Współpracujemy z wieloma ośrodkami i domami kultury, a głównie w Kutnowskim Domu Kultury. Współpracujemy również z sekcją wokalną Młodzieżowego Domu Kultury prowadzoną przez Katarzynę Rojewską. Współpracujemy z Domem Kultury w Łęczycy, Państwową Szkołą Muzyczną im Karola Kurpińskiego w Kutnie, z Przedszkolem Miejskim „CALINECZKA” w Kutnie oraz wieloma instytucjami, szkołami i ośrodkami.

Organizujemy cykliczne warsztaty taneczne z gwiazdami polskiej i zagranicznej sceny tanecznej, m.in:
– Branko Bielopotocky – Słowacja – Mistrz Świata w tańcu hip-hop
– Olek Olech – You Can Dance, Got to Dance, Mam Talent
– Roksana Saniuk – You Can Dance
– Michał Góral – Rotterdam Dance Academy
– Izabella Borkowska – instruktor niezwykłej wiedzy i pasji
– Edyta Buczkowska – taniec brzucha
– Krzysztof Marciniak „SALSERO” – Poznań, niezwykłe warsztaty z salsy
– Natalia Kladziwa „SARNA” – Got To Dance, You Can Dance
– Kamil Kwapiński – BOKWA FITNESS
– Marcin Grochocki – Włocławek
– Olga Nitkowska – Brejniak – Pułtusk, Mam Talent
– Kaja Swornik-Ognicka – salsa, ladies styling
To tylko część nazwisk naszych tanecznych przyjaciół.

Zorganizowaliśmy szereg cyklicznych maratonów tanecznych i taneczno-fitnessowych. Organizujemy konkursy wewnętrzne (KONKURS TANECZNY SDS, oraz SDS CHALLENGE 2015), w których to nasi uczniowie pod okiem profesjonalistów pokazują swoje umiejętności.

Posiadamy w swych szeregach tylko doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę instruktorów, nauczycieli tańca, śpiewu, rytmiki i instruktorów fitness w tym gwiazdy programów, You Can Dance, Mam Talent, Got To Dance. Nasze zespoły reprezentują Kutno na ogólnopolskich turniejach tańca, konkursach i konfrontacjach, godnie zdobywając podia, wyróżnienia i uznanie jurorów. Soliści i duety również zdobywają wiele osiągnięć w dziedzinie tańca. Organizujemy, pikniki, konkursy taneczne, spotkania poza salą taneczną. Prowadzimy zajęcia z pasją, zaangażowaniem, energią i uśmiechem. Pracujemy w ciepłej i miłej atmosferze. Każdy znajdzie dla siebie odpowiednią grupę i zajęcia. Nasze zespoły tańczyły na setkach pokazów organizowanych na terenie całego kraju. Z roku na rok jesteśmy zapraszani na coraz większą ilość występów. Grupy zaawansowane tańczą na imprezach firmowych, eventach imprezach okolicznościowych, czy nawet zaręczynach.
Zorganizowaliśmy wraz z KDK pierwszego flash moba w Kutnie, który miał bardzo pozytywny oddźwięk wśród kutnian. Jesteśmy współorganizatorami spektakli tanecznych oraz musicali m.in. „AKADEMIA PANA KLEKSA” w 2015 roku, w której to nasi uczniowie prezentowali choreografie stworzone przez instruktor i współchoreografa musicalu Joanny Zielińskiej.

Posiadamy bardzo szeroką ofertę zajęć Dla dzieci, m.in.: szeroko rozwinięte zajęcia z hip-hopu, mix taneczny dla maluszków, balet dla najmłodszych, modern jazz dla dzieci i młodzieży, najnowsze zajęcia wokalno – taneczne – „skaczące nutki”. Prowadzimy również zajęcia taneczno-fitnessowe BOKWA BOUNCE czyli BOKWA FITNESS dla dzieci.
Dla młodzieży również znajdziemy ofertę składającą się m.in. z hip-hopu, street dance, dancehall, modern jazz, disco dance oraz zajęcia fitnessowe
Dla osób dorosłych polecamy zajęcia fitness, taneczno-fitnessowe, oraz typowo taneczne, a także pole dance.
Dla par oferujemy indywidualne zajęcia z tańca weselnego, użytkowego oraz pierwszego tańca, na których każdy poczuje się wyjątkowo

Ciągle się rozwijamy, dostosowujemy się do potrzeb kursantów i klientów. Chcemy w jak najlepszy sposób przekazać swoją wiedzę, pasję i miłość do tańca i szeroko pojętego ruchu. Posiadamy konkurencyjne ceny zajęć. Dlatego nie wahajcie się – dołączcie do naszej tanecznej i fitnessowej rodziny! Na pewno znajdziecie dla siebie miejsce i będziecie zachwyceni.

Chcesz rozpocząć swoją magiczną przygodę w naszej szkole? Zadzwoń i skorzystaj z porady profesjonalisty! 723-319-518 lub napisz: e-mail: j.zielinska90@interia.pl