Pole Dance

Pole Dance

37661378_2192232210792717_4176465673674817536_n

Zajęcia Pole w odróżnieniu od innych form ćwiczeń zajęcia nie koncentrują się na wybranej grupie, lecz pracują nad szeroką gamą mięśni, a technika tych ćwiczeń wzmacnia całe ciało, nogi, brzuch, pośladki, ramiona i oczywiście umysł, używając do tego ciężaru twojego ciała. W przeciwieństwie do większości zajęć aerobowych, Pole Dance łączy zmysłowość i zabawę angażując umysł i ciało w bardzo unikatowy sposób, to efektywne i atrakcyjne ćwiczenia dla nowoczesnych kobiet, a także i mężczyzn, którzy szukają zabawnego oraz stawiającego wyzwania sposobu na nabranie i utrzymanie dobrej kondycji fizycznej. Większość osób już po dwóch zajęciach jest w stanie skutecznie wykonywać kilka ruchów, figur i tzw “spinów”. Przeminęły już czasy, kiedy taniec na rurce utożsamiany był wyłącznie z klubem nocnym i cieszymy się z faktu, iż siłownie i kluby sportowe na całym świecie akceptują taniec na rurce jako formę fitness-u . Efekty są widoczne już po paru tygodniach ćwiczeń. Najmocniej pracują mięśnie brzucha oraz ręce. Nie musimy robić pompek, ani podnosić ciężarów, żeby mieć piękne, smukłe i wyrzeźbione ramiona. Wystarczy zapisać się na Pole Dance w STREET DANCE STUDIO!

Boisz się, że nie dasz rady? Nic bardziej mylnego!

Początkowo każdemu ciężko wykonać podciąganie na rurze, lecz nie martw się! Wszystko przyjdzie z czasem, zajęcia są tak dostosowywane, by każdy uczestnik mógł wzmocnić swoje mięśnie i poprawić kondycję. Na pewno przybędzie wam siniaków, lecz po czasie będziecie z nich dumni, a ich ilość na pewno zmaleje z biegiem czasu i będzie to efekt waszej ciężkiej pracy i aktywności.

KILKA RAD DLA CIEBIE:

* Przed każdą lekcją nie wolno smarować ciała oliwkami, kremami oraz lotionami etc.
* Nogi muszą być odkryte jako, że ciało osłonięte spodniami bądź też rajstopami nie będzie przylegało do rurki dlatego najlepiej trenuje się w krótkich spodenkach.
* Trening na boso lub w baletkach. nie ćwiczymy w pierścionkach i innej biżuterii
* Przy każdej rurze mogą ćwiczyć maksymalnie 2 osoby

Ćwiczymy na dwóch poziomach zaawansowania:
– poziom początkujący
– poziom open

Pracujemy na oryginalnym sprzęcie marki m-pole.

TRENERZY:
Sprowadzamy dla Was najlepszych w Polsce, jak i za granicą trenerów POLE DANCE – wszyscy certyfikowani!

Maja Szklarz Tomkowska – Instruktor vertical dance (pole dance) – Posiada międzynarodowy certyfikat instruktora Vertical Dance. W pole dance fascynuje ją możliwość pokonywania słabości oraz ograniczeń własnego ciała. Na trening poświęca każdą wolną chwilę. Naucza i nadal się szkoli, by dalej zgłębiać tajniki tego fascynującego tańca. Z wykształcenia – architekt krajobrazu. Kocha jazdę na rolkach i aktywnie uczestniczy w tworzeniu Centrum Sportów Ekstremalnych w Płocku. Przeszłą niezliczoną ilość warsztatów i eventów, szkoląc się u najlepszych!

Dawid Włodarczyk instruktor pole dance. Dawid już w roku 2011 zachwycił się tańcem szeroko pojętym. Początkowo przybył na zajęcia do Asi Gąsiorowskiej z modern jazzu, który tańczył około 5 lat. W międzyczasie spróbował też techniki takich jak hip-hop (był w grupie turniejowej). Po wprowadzeniu do Kutna zajęć z pole dance wpadł jak  przysłowiowa „śliwka w kompot”, zakochując się w tym sporcie na amen! Dawid stał się stałym CODZIENNYM bywalcem naszego studia, trenując po parę godzin.
Wciąż stara się szkolić i doskonalić umiejętności, uczestniczył w szkoleniach i warsztatach m.in z Pawłem Kułagą, Dimitry Politov, Martą Stachowicz, Natalią Wojciechowską, Agatą Jarzębowską, Malwiną Ginter- Stenką, Anną Sobkowiak-Gas, Sarah Scott. Gdziekolwiek się pojawi, to zachwyca swoją dokładnością, siłą, energią, zaangażowaniem i precyzją. Przeszedł również szkolenie prowadzone przez Anna- Maria Kot. Dawid brał udział również w prestiżowych zawodach pole dance POLE DANCE SHOW w 2017 roku. Dzięki pracowitości i determinacji wypracował styl, którego jakość i niepowtarzalność możecie ocenić sami uczestnicząc w jego zajęciach. Na swoich zajęciach gwarantuje świetną zabawę, moc uśmiechu i ogrom wiedzy i siły. Na zajęcia tego instruktora zapraszamy już od września!