PIERWSZY TANIEC – lekcje indywidualne

PIERWSZY TANIEC – lekcje indywidualne

Planujecie ślub i już odczuwacie stres z powodu pierwszego tańca? Nie improwizujcie. Dzięki naszemu kursowi w szybkim tempie poznacie wszystkie tańce przydatne podczas weselnego przyjęcia, a zdobyte umiejętności przydadzą się także podczas innych imprez rodzinnych czy towarzyskich. Mówi się, że dzień ślubu to najważniejszy dzień w życiu, dlatego też zadbamy o to, aby Pierwszy Taniec na Waszym weselu, był dla Państwa przyjemnością ! Zapiszcie się już teraz i zarezerwujcie sobie nasz czas!

Lekcje indywidualne są idealnym rozwiązaniem dla zabieganych osób. Taka forma nauki z pewnością jest najbardziej efektowna, ponieważ instruktor poświęca całą swoją uwagę wyłącznie Tobie lub Wam. Można samemu wybrać dowolne tańce, a tempo zajęć oraz poziom nauki są dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb i możliwości. Pomagamy w wyborze muzyki, samego tańca. Możliwe jest również przećwiczenie tańca na sali weselnej. Możliwe są zajęcia poranne, popołudniowe oraz weekendowe.

UWAGA! Spieszcie się! Zostały Nam ostatnie terminy na naukę tańca w lipcu i sierpniu. Do 20 czerwca możliwe są tylko kursy przyspieszone (od 20 do 3 lipca przerwa w zajęciach)

Zadzwoń i dowiedz się więcej: 723-319-518 lub napisz: j.zielinska90@interia.pl

Instruktor: Joanna Zielińska
Miejsce zajęć: STREET DANCE STUDIO ul.Plac Wolności 1 (I piętro – wejście przy sklepie „żabka”)
Termin zajęć: Ustalany indywidualny według potrzeb klienta.
Koszt: W zależności od ilości zajęć. Im więcej lekcji para wykupi i zarezerwuje, tym większy jest rabat za cały kurs.
Zapisy: 723-319-518