NOWOŚĆ W KUTNIE!!! JUŻ OD WRZEŚNIA! DISCO DANCE DLA DZIECI!

NOWOŚĆ W KUTNIE!!! JUŻ OD WRZEŚNIA! DISCO DANCE DLA DZIECI!

Taniec w kategorii disco dance charakteryzuje się szybkim tempem, dynamiką i ekspresją. Jest bardzo żywy i energiczny. Kroki i figury taneczne oparte są o precyzyjny, dynamiczny ruch z uwzględnieniem izolacji, kontroli i koordynacji poszczególnych części ciała. Styl ten składa się z częstej zmiany dynamicznych kroków charakterystycznych dla stylu disco, a także z elementów jazzowych i elementów tańca klasycznego. Występują w nim ciekawe kombinacje połączonych elementów, także akrobatycznych. Tancerze powinni idealnie interpretować i odzwierciedlać charakter, rytm, tempo i styl muzyczny.

Disco dance jest bardzo widowiskową techniką charakteryzującą się kolorowymi, wręcz neonowymi i błyszczącymi strojami, szybkością i energią oraz ekspresyjnością. Choreografie mają skupić na sobie całą uwagę, wyróżniać się synchronizacją ruchów. Mało tego! Jest to wspaniała zabawa dla każdego dziecka.Jeśli zatem Twoje dziecko jest energiczne i chce tą energię spożytkować, to jak najbardziej zapraszamy na te zajęcia od września! 
Zapisy uruchamiamy już dziś ze względu na ograniczoną ilość miejsc w grupie.

Jakie plusy zajęć disco-dance:
* rozwija szybkość, dynamikę i ekspresję
* rozwija pamięć
* wyrabia umiejętność pracy w grupie
* zapewnia dzieciom maksimum zabawy
* wyrabia kondycję i elastyczność
* wyrabia dyscyplinę
* pomaga budować własną pozytywną samoocenę i poczucie wartości

UWAGA! Grupa ta początkowo będzie grupą pokazową, aczkolwiek, jeśli wystartujemy z odpowiednią ilością dzieci oraz podszlifujemy umiejętności grupa przemieni się w grupę turniejową. Wszystko zależy od systematyczności uczęszczania dzieci na zajęcia.
.

START: 7 września!
TERMIN ZAJĘĆ: 
Piątki godzina 17.00-18.00 dzieci 7-13 lat
Poniedziałki godzina 16.15-17.00 dzieci 3-6 lat

CENNIK: w karnecie dziecko 4 zajęcia 60zł/miesiąc
ZAPISY: 723-319-518 lub RECEPCJA – 692-756-184
MIEJSCE ZAJĘĆ: STREET DANCE STUDIO ul.1 Maja 16 w Kutnie

Instruktor:
Zajęcia prowadzi profesjonalistka w tej technice tanecznej Pani Aleksandra Betlińska z Włocławka. Instruktor tańca i fitnessu. Była cheerleaderka Anwil Dance . Trenowała grupy turniejowe disco dance.
Więcej o tym instruktorze już wkrótce

disco