MODERN JAZZ ORAZ BALET W SDS! Trwają zapisy.

MODERN JAZZ ORAZ BALET W SDS! Trwają zapisy.

Zapraszamy wszystkich chętnych i zachęcamy do udziału w zajęciach baletowych dla maluszków oraz zajęciach modern jazz dla dzieci i młodzieży. Jedyne takie zajęcia w naszym mieście!
BALET dla maluszków 4-6 lat – zajęcia dla najmłodszych dzieci w formie atrakcyjnych zabaw baletowych i muzycznych pod okiem doświadczonych i życzliwych nauczycieli tańca z pasją. Ich celem jest rozwijanie kreatywności ruchowej właściwej maluszkom, możliwości fizycznych dzieci, a także pełne wykorzystanie ich energii oraz ciągłe stymulowanie ich wyobraźni ruchowej. Maluchy rozwijają wrażliwość na muzykę, oswajają przestrzeń, a poprzez ruch uczą się wyrażać swoje emocje, pomysły i wyobrażenia. Bezpieczna, ciepła i twórcza atmosfera zajęć! Znakomite przygotowanie do dalszej nauki modern jazzu w starszych zespołach turniejowych. Gorąco polecamy!
Zajęcia:
Zespół tańca jazzowego SZOK MINI (4-6 latki) – Czwartek  sala baletowa A KDK (przy windzie) – 16.30-17.00, Koszt: 30zł/miesiąc

MODERN JAZZ dla dzieci i młodzieży- to najlepszy sposób aby uchronić dziecko przed wieloma powszechnymi schorzeniami, takimi jak wady postawy, „garbienie się”, płaskostopie, skrzywienia kręgosłupa powstałe w wyniku złych nawyków (chociażby noszenia plecaka na jednym ramieniu), nieprawidłowego stawiania stóp itp. Styl ten bazuje na emocjach, uczuciach i improwizacjach tanecznych. Wiele elementów wykonywanych jest na podłodze oraz w partnerowaniach.Jest to taniec, którego podstawą jest technika klasyczna. Charakteryzuje się izolacjami różnych partii ciała oraz zaczerpniętymi z techniki modern – napięciami i rozluźnieniami (contraction i release). Styl ten bazuje na emocjach, uczuciach i improwizacjach tanecznych. Do tworzenia choreografii można wykorzystywać każdą muzykę nawet ciszę. Układy taneczne tworzy się za pomocą ruchu, dźwięku i kostiumu. Taniec jazzowy pozwoli wyzwolić pozytywną energię wyszaleć się w tańcu, doskonalić koordynację ruchową, uelastyczni ciało, a przede wszystkim pozwoli poczuć wolność i niezależność.
Zajęcia:
Zespół tańca jazzowego SZOK JUNIOR 7-11 lat – Czwartek sala baletowa A KDK – 17.00-18.15. Koszt: 50zł/miesiąc
Zespół tańca jazzowego SZOK młodzież – Czwartek sala baletowa A KDK – 18.15-19.30. Koszt 50zł/miesiąc.

Osoby uczęszczające na zajęcia z Hip-Hopu w SDS mają zniżkę na zajęcia z modern jazzu!!!
O szczegóły promocji prosimy pytać podczas zapisu na zajęcia.

ZAPISY I INFORMACJE:
723-319-518
j.zielinska90@interia.pl