Joanna Gąsiorowska

Joanna Gąsiorowska

Instruktor główny, założyciel STREET DANCE STUDIO.

Z wykształcenia:

  • MASTER INSTRUKTOR Lejdis Jump 
  • Dyplomowany i licencjonowany instruktor tańca różnych form tanecznych ze specjalizacją Hip-Hop, Dancehall, Bboying (Poznań 2009 rok)
  • Pedagog specjalny (od 2014 roku)
  • Menedżer Sportu i Rekreacji (od 2015 roku)
  • Instruktor Fitness i Dietetyki (od 2015 roku)
  • Trener Personalny (od 2016 roku)


W 2013 roku laureatka pierwszej prestiżowej nagrody Prezydenta Miasta Kutna w dziedzinie kultury za wybitne osiągnięcia w zakresie realizacji projektów dotyczących promocji i upowszechniania kultury, które miały wpływ na wizerunek kulturalny miasta w 2012 roku. 

Od 1997 roku jest związana ze sztuką, Młodzieżowym Domem Kultury w Kutnie, oraz Kutnowskim Domem Kultury, w których to zaczęła się jej przygoda, ze śpiewem, teatrem i w rezultacie z tańcem. Na przestrzeni lat zdobywała wiedzę o tańcu od najlepszych instruktorów z kraju i zagranicy z różnych form tańca. Uczy tańczyć dzieci od 3 roku życia, młodzież, dorosłych i seniorów. Ma również doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla osób z upośledzeniem umysłowym i współpracuje ze Środowiskowym Domem Samopomocy w Kutnie, fundacją „Przystań”. Twórczyni pierwszego flash mob’a w Kutnie, cyklicznych warsztatów tanecznych oraz Maratonu Tanecznego w Kutnie. Założycielka pierwszej hip-hopowej grupy w Kutnie – STREET DANCE CREW. Jej zespoły, co roku zdobywają podia na Ogólnopolskich Turniejach Tańca w całym kraju oraz są doceniane przez grono jury. Zaczynała od show dance, po czym szkoliła się z jazzu, oraz dancehallu aż poczuła Hip-Hop w swoim sercu i zakochała się na amen! Wiedzę o tańcu, której i tak ciągle jej było mało zdobyła od polskich i zagranicznych instruktorów. Po latach szkoleń i warsztatów odkryła fitness na trampolinach. Została Master Instructorem fitnessu na trampolinach (najwyższy level szkolenia). W 2015 roku sprowadziła zajęcia POLE DANCE do Kutna.
Jest współorganizatorką wielu imprez plenerowych Kutna. Sędziowała podczas III FESTIWALU OGNIA FIREPROOF w Kutnie w 2012 r. Zasiadała w jury na zawodach tanecznych dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym i przedszkolnym, w wojewódzkich Konfrontacjach Tanecznych, a także w konkursach tanecznych, w których brały udział dzieci niepełnosprawne. Pracowała z wieloma najlepszymi polskimi oraz zagranicznymi instruktorami tańca. Wciąż poszerza swoją wiedzę na temat tańca uczestnicząc w konwencjach, warsztatach. Organizuje warsztaty taneczne, Maratony Taneczno-Fitnessowe w Kutnie, pikniki konkursy.

Jej zdaniem tańczyć może każdy bez względu na wiek, czy predyspozycje. Jej zajęcia zawsze są pełne dzieci, młodzieży i dorosłych. Narzeczeni oraz weselnicy również mają wsparcie w postaci zajęć doszkalających z pierwszego tańca weselnego  i użytkowego. Gwarantuje świetną zabawę i wspaniałą atmosferę na zajęciach. Zawsze powtarza, że chce zarazić innych swą miłością do tańca i pasją. Ostatnio szczęśliwa mężatka. Prawdomówna, uczciwa i zarażająca pozytywną energią wszystkich dookoła. Uważa, że wszystko jest możliwe, jeżeli jest poparte ciężką pracą, chęciami i pozytywnym podejściem do życia.

_DSC0003-3

DSC_7636