Body Shape

Body Shape

BODY

Body Shape to nowoczesna forma ćwiczeń fitness, która wpływa na wyrzeźbienie całego ciała. Efekty Body Shape docenia coraz więcej osób, ponieważ oprócz wizualnych zmian w wyglądzie sylwetki, ćwiczenia gwarantują poprawę samopoczucia i dają zastrzyk energii. Sprawdź, dlaczego warto wybrać Body Shape w ofercie naszego fitness klubu i komu zajęcia te są szczególnie polecane.
Dzięki ćwiczeniom Body Shape fitness wyrzeźbisz newralgiczne partie swojego ciała: brzuch, uda, pośladki i ramiona. Efektem regularnych treningów jest wysmuklenie sylwetki oraz poprawa jędrności skóry.
Zajęcia fitness Body Shape, jak każda inna zorganizowana aktywność fizyczna, np. na siłowni, rozpoczynają się rozgrzewką. Jest to kombinacja kroków podstawowych przygotowujących ciało do energicznych ćwiczeń. Ma ona na celu zapobieganie powstawaniu kontuzji przez nadwyrężenia. Trwa zazwyczaj ok. 10 min i obejmuje każdą partię ciała. Po rozgrzewce następuje delikatny stretching, który dodatkowo podnosi temperaturę ciała. Następne pół godziny to ćwiczenia zasadnicze. Często wykonywane są w seriach i obejmują wszelkie partie mięśniowe, tak aby wymodelować całe ciało, tj. ramiona, klatkę piersiową, grzbiet, uda, pośladki i brzuch. Podczas zajęć Body Shape stosowane są dodatkowe rekwizyty w postaci hantli, gum bądź stepów. Przykładem ćwiczeń zasadniczych podczas Body Shape są wszystkie z grupy wzmacniających. Po ich wykonaniu, czyli tuż przed zakończeniem treningu, należy przeznaczyć kilka minut na rozciąganie i relaksację.